Reklama

Kłopoty Whitney Houston

Whitney Houston, amerykańska gwiazda muzyki pop i aktorka, przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Okazało się bowiem, iż na wolności przebywa Desire Weeks, która jakiś czas temu groziła śmiercią jej siedmioletniej córeczce. Na domiar złego Whitney i jej mąż zostali wyrzuceni z pewnego przyjęcia.

Weeks wymknęła się spod opieki sanitariuszy w szpitalu psychiatrycznym i natychmiast opuściła teren. Wiadomość o tym przeraziła Whitney. Psychicznie chora kobieta uważa bowiem, iż piosenkarka jest jej matką po reinkarnacji i bardzo pragnie się do niej zbliżyć. Zazdrosna jest przy tym o córkę wokalistki i miała zamiar skrzywdzić siedmioletnią Bobbi.

Reklama

Pomimo że Desire Weeks została dość szybko ujęta przez policję, Whitney przeżyła chwilę grozy na wieść o tym, że jej prześladowczyni znów przebywa na wolności.

Zdenerwowanie nie może jednak usprawiedliwiać nieprzyzwoitego zachowania wokalistki i jej męża podczas przyjęcia, zorganizowanego niedawno przez żonę Magica Johnsona, legendarnego koszykarza zespołu Los Angeles Lakers.

Nadużywający alkoholu Bobby Brown, mąż Whitney, chciał wymusić na gościach, aby wysłuchali kilku jego piosenek. Wdarł się na małą scenę i niemiłosiernie fałszując próbował zabawiać zgromadzonych. Nie reagował na prośby gospodarzy o zakończenie koncertu, wskutek czego wywiązała się kłótnia, w efekcie czego Bobby i Whitney zostali wyrzuceni z przyjęcia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kłopot | kłopoty | houston | Whitney Houston | Whitney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL