Reklama

Kayah: Plotki zamiast sztuki

Kayah tłumaczyła także 5-letnią przerwę w nagrywaniu premierowych utworów - poprzednia studyjna płyta "Stereo Typ" ukazała się jeszcze w 2003 roku. Potem wokalista wydała kompilację "The Best & The Rest" (2005) i koncertowe wydawnictwo "MTV Unplugged" (2007).

Reklama

- Długo zwlekałam z rozpoczęciem pracy nad albumem - nie chciało mi się. Nie ukrywam tego, urodziłam się w niedzielę (śmiech). Tomik [Grewiński - współpracownik Kayah] mówił zresztą, że jak się powodzi finansowo, to się nic nie chce. "Artysta głodny to artysta płodny" - dowcipkowała artystka.

- Tak na poważnie, to hamowała mnie trochę sytuacja panująca w kraju. Artyści mają teraz ciężko w Polsce, ponieważ sztuka nie interesuje ludzi. Na pierwsze miejsce wysuwają się plotki. Wciąż wierzę, że to muzyka jest tym czymś, co przyciąga do mnie ludzi.

- Ta seria koncertów dała mi prawdziwego kopa i myślę, że jesiennego terminu premiery płyty "Skała" nie da się już przesunąć. Wtedy też mam zamiar zorganizować kolejną trasę koncertową. Bardzo spokojną, nie klubową, ale bardzie teatralną - dodała na koniec Kayah.

Zobacz teledyski piosenkarki na stronach INTERIA.PL!

Sprawdź profil Kayah w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NAD | Artysta | muzyka | plotki | Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje