Reklama

Kasia jest szczęśliwa

Główne źródło inspiracji dla płyty "Pokój 203" stanowiły najbliższe przyjaciółki Kasi Cerekwickiej, których zwierzenia to, jak mówi sama wokalistka - "skarbnica pomysłów i emocji". I właśnie ze względu na inspiracje, ta płyta jest zdecydowanie mniej biograficzna od poprzedniej.

Reklama

Jedynie dwie piosenki, które Kasia napisała po obejrzeniu filmu "Niczego nie żałuję" opisującego życie Edith Piaf, zdecydowanie opisują samą Kasię.

- Moja najnowsza płyta pokazuje jak dojrzewałam wspólnie ze swoją pasją, którą jest muzyka. Pokazuje też ile się w moim życiu zmieniło i jak bardzo zmieniłam się ja. Myślę, że po 10 latach mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć - jestem szczęśliwa, zakochana, idę przez życie pewnie, wierzę w swoje siły i nie oglądam się za siebie - podsumowuje piosenkarka.

Kasia zapewnia, że bez względu na to czy uda się osiągnąć tak spektakularny sukces jak przy płycie "Feniks", czy też nie, jest bardzo szczęśliwa, że mimo tak wielu innych obowiązków w końcu stworzyła płytę, która jest spełnieniem jej muzycznych marzeń i fascynacji.

Zobacz teledyski Kasi Cerekwickiej na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | muzyka | pokój | kasia | Kasia Cerekwicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje