Reklama

Kasia Cerekwicka tańczy

Jedną z uczestniczek popularnego programu telewizyjnego "Taniec z gwiazdami" jest piosenkarka Kasia Cerekwicka. - Początki były trudne - opowiada INTERIA.PL.

Zapytaliśmy Kasię o powód wzięcia udziału w programie.

Reklama

- Ani nie jest to zabawa, ani nie jest to forma promocji. Bardziej traktuję to jako kolejne wyzwanie w życiu, którego się podjęłam - mówi Cerekwicka.

- Zawsze marzyłam o tym, żeby chodzić na takie zajęcia jak taniec, ale nigdy nie było na to czasu. W związku z tym postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym. Wiem, że nigdy wcześniej nie zmobilizowałabym się, żeby uczęszczać codziennie na treningi. A tutaj jest to jakby pod pewnym przymusem.

- Cieszę się, że mogę nauczyć się tańczyć, że pracuję nad własną sylwetką i otwieram się na tego typu kobiecość, którą zawsze chciałam mieć, a którą daje taniec, wyzwalając różnego rodzaju emocje.

A jak wokalistka radzi sobie z codziennymi treningami, które są na pewno męczące?

- Początki rzeczywiście były trudne, gdyż moja kondycja fizyczna nie była najlepsza. Ale już po miesiącu mogę powiedzieć, że treningi są dla mnie przyjemnością bardziej, niż przykrym obowiązkiem - śmieje się Kasia.

Kto według Cerekwickiej ma szansę na zwycięstwo w programie?

- Nie wiem. Dlatego, że na razie tańczyliśmy tylko cza czę ze sobą. Ja mam swoich faworytów, ale to są bardziej faworyci ze względów personalnych - bardziej kogoś polubiłam, z kimś częściej się widuję. Z tego powodu być może nie powinnam się wypowiadać, bo kierowałabym się osobistymi powodami, niż tym jak kto tańczy.

- Na pewno duże wrażenie robi na mnie Bartek Obuchowicz oraz Ivan Komarenko, który miał już jakieś doświadczenia z tańcem i to widać.

Zobacz teledyski Kasi Cerekwickiej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje