Reklama

Jarek Weber: Chcę stworzyć własny styl

Na sklepowych półkach pojawił się niedawno debiutancki album Jarka Webera, młodego wokalisty, który swój kontrakt płytowy "wyśpiewał" sobie w telewizyjnym programie "Droga do gwiazd". Jarek zdaje sobie sprawę, że dopiero zaczyna swoją przygodę w show-biznesie i zanim stworzy swój własny styl, minie jeszcze trochę czasu.

Debiut płytowy pochodzącego z Bydgoszczy wokalisty to urozmaicony pop. Sam Weber przyznaje, że jeszcze szuka swojego stylu i stąd tyle różnych 'smaczków' na jego płycie.

Reklama

- Nie ukrywam, że to jest pierwszy album, nasza pierwsza wspólna historia z kolegami. To znaczy moja pierwsza, bo oni mieli wcześniej różne doświadczenia. Na pewno na tej płycie można usłyszeć, że jest w tych numerach trochę poszukiwań. Nie jest to zagrane w jednym stylu. Myślę, że jest to dobre przetarcie przed kolejnymi płytami. Może na drugiej, trzeciej płycie, wykreuje się jakiś styl, który naprawdę będzie mi odpowiadał i który naprawdę będzie mój, czy nasz. Rozpoznawalny. Do tego będę starał się dążyć - powiedział Jarek Weber w rozmowie z INTERIA.PL.

Przeczytaj wywiad!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stylu | jarek | chcę | Jarek Weber | styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje