Reklama

Jak się czuje Steczkowska?

Wokalistka i prowadząca program "Gwiazdy tańczą na lodzie" Justyna Steczkowska ma za sobą pierwsze sądowe starcie z "Super Expressem".

Steczkowska sądzi się z tabloidem o bezprawne - jej zdaniem - opublikowanie zdjęcia z wakacji, które spędzała w Turcji. Na fotografii umieszczonej na pierwszej stronie kolorowej gazety widać nagą wokalistkę kąpiącą się na prywatnej plaży.

Reklama

"Czuję się i dobrze ... i źle. Dobrze, bo odważyłam się walczyć o swoją prywatność i swój własny honor i źle... bo muszę do tego wszystkiego wracać... obrzydliwych komentarzy, portali, oceniania mojego własnego ciała (którego przypominam nigdy wcześniej nie pokazywałam nago w prasie i nigdy nie miałam takiego zamiaru). Nie jest łatwo... ale muszę to przejść, bo inaczej wejdą mi na głowę i zaraz będą się czuli bezkarni" - czytamy na oficjalnej stronie Steczkowskiej.

"Wierzę, że się uda z Waszym wsparciem, tak jak udało się, dzięki Waszym emailom i dobrej energii przejść Taniec na lodzie :):):) Całus i dzięki za wszystko raz jeszcze" - napisała w odezwie do fanów.

Przy okazji Justyna zdementowała pogłoski, jakoby w piątkowym (12 grudnia) finale programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" miała zaśpiewać w duecie z jurorką Dodą. Panie podczas show wzajemnie nie szczędziły sobie uszczypliwości.

Steczkowska za to wykona premierowy utwór "Odnajdę cię" zapowiadający nową płytę.

Zobacz teledyski Justyny Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje