Reklama

Ich Troje i Stachursky wciąż dominują

Bez zmian obeszło się na szczycie najnowszego notowania listy najpopularniejszych w naszym kraju albumów. Pierwsze miejsce utrzymała z płytą "Po piąte... a niech gadają" grupa Ich Troje, a zaraz za nią ponownie uplasował się Stachursky i jego ostatni album "Finał". W pierwszej dziesiątce zabrakło tym razem nowości.

Najwyżej notowanym debiutem jest w tym tygodniu najnowsze dzieło formacji Myslovitz, zatytułowane "Korova Milky Bar". Artur Rojek i jego koledzy muszą jednak zadowolić się dopiero 14. miejscem. Ponadto w zestawieniu po raz pierwszy pojawiła się płyta ze ścieżką dźwiękowa do filmu "Monsoon Wedding" (na pozycji 21.) i nowy album grupy Łzy, zatytułowany "Jesteś jaki jesteś" (46.).

Reklama

Nic dziwnego, że w tej sytuacji doczekaliśmy się kilku powrotów. Na liście znów pojawiły się płyty "Speaking Of Now" grupy Pata Metheny'ego, "Jakajakayah" Kayah i ścieżka dźwiękowa do filmu "Shrek".

Wśród składanek na szczycie ponownie utrzymała się kompilacja "Bravo Party II". Z miejsca drugiego nie ruszyła się płyta "Dziewczyna 12", a na pozycję trzecią z piątej przesunęło się przybywające na liście już 54 tygodnie wydawnictwo "Przeboje polskiego rocka".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stachursky | Ich Troje | Jacek Łaszczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje