Reklama

Gwiazda przynosi straty. Milionowe!

Ekstrawaganckie koncerty amerykańskiej piosenkarki Lady GaGa przynoszą liczone w milionach dolarów straty!

Występy, podczas których główną rolę odgrywają wyszukane choreografie i układy taneczne, kontrowersyjne stroje i drogie elementy scenografii, kosztowały jak na razie blisko 4 miliony dolarów!

Reklama

Jak donoszą źródła, tylko potężna wanna, która pojawia się na scenie w jednym z utworów, kosztowała GaGę aż 100 tysięcy dolarów.

"Koncerty przynoszą na razie straty. Wydała prawdziwą fortunę na stroje, rekwizyty i elementy sceny. Minie trochę czasu, zanim zainwestowane pieniądze się zwrócą" - mówi rozmówca gazety "The Sun".

"Na samą scenę Lady GaGa wydała ponad pół miliona dolarów. Ale jeżeli jest coś, czego Lady GaGa pragnie, to Lady GaGa to dostaje. Ma ogromną garderobę i jej planem jest zszokować widzów. To wszystko kosztuje" - dodaje informator tabloidu.

"The Sun" w tej sprawie zwrócił się do menedżera artystki. Opiekun GaGi nie zaprzeczył zaskakującym doniesieniom:

"Nie chcę przywoływać konkretnych sum, ale podane informacje nie są dla mnie zaskoczeniem. GaGa nie przejmuje się pieniędzmi, zależy jej na udanych koncertach. Nie chciałbym być jednak w skórze jej księgowego" - stwierdził przedstawiciel piosenkarki.

Przeczytaj również:

Lady GaGa znów będzie wszędzie?

Zobacz teledyski Lady GaGa na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | piosenkarki | koncerty | Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje