Reklama

Gwiazda pop jurorką "X Factor"

Znana z zespołu Pussycat Doll wokalistka Nicole Scherzinger została czwartym jurorem brytyjskiej edycji "X Factor".

Piosenkarka, która była już jurorka w amerykańskim "X Factor", zasiądzie za stołem jurorskim obok Gary'ego Barlowa z Take That, menedżera muzycznego Louisa Walsha i wokalistki Tulisy - twierdzi tabloid "The Sun".

Reklama

Choć oficjalny komunikat w tej sprawie nie został jeszcze wydany, to brytyjskie media są przekonane to tym, że to właśnie Nicole Scherzinger dołączy do obsady "X Factor".

Wcześniej spekulowano, że zwolnione przez amerykańską wokalistkę Kelly Rowland miejsce zajmie Dannii Minogue, Geri Halliwell albo Katy Perry.

Jak twierdzi "The Sun", Nicole Scherzinger za udział w programie otrzyma 750 tysięcy funtów. Gwiazda od początku domagała się wyższej od zaoferowanej przez producentów gaży i ponoć dopięła swego.

"Długo wodziła ich za nos. Niedawno zaproponowano jej 500 tysięcy funtów, ale nie uległa prośbom i groźbom. Co więcej, udało jej się dorzucić do tej sumy 250 tysięcy" - komentuje informator gazety.

Nicole Scherzinger była jurorką w amerykańskiej wersji "X Factor". Piosenkarka podpadła jednak telewidzom, gdy za sprawą jej decyzji z programu wyleciała 13-letnia uczestniczka Rachel Crow. Dziewczynka popłakała się na scenie, a Nicole Scherzinger nie potrafiła jej pocieszyć.

Zobacz teledyski Nicole Scherzinger na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje