Reklama

Gosia: "Dość tych kłamstw!"

Mamy ciąg dalszy oświadczeń w sprawie rzekomej sesji zdjęciowej Gosi Andrzejewicz dla magazynu "Playboy".

Przypomnijmy, że gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o możliwości sesji Andrzejewicz dla "Playboya", wokalistka na swojej oficjalnej stronie opublikowała specjalne oświadczenie, w którym dementowała całą sprawę. Najwyraźniej nie wszystko zostało dokładnie wyjaśnione.

Reklama

Teraz Gosia postanowiła skomentować oświadczenie Marcina Mellera, redaktora naczelnego magazynu. Meller wyjaśnił bowiem, że jego gazeta nie była zainteresowana rozbieraną sesją wokalistki.

"Kiedy poznałam treść oświadczenia Pana Mellera, przez myśl przeszedł mi refren jednej z moich piosenek: Mam już dość tych kłamstw!. Cała ta sytuacja staje się już dla mnie nużąca" - przekonuje Gosia.

"W niedalekiej przeszłości Playboy, podobnie jak CKM, kilkukrotnie kontaktował się z moimi ówczesnymi managerami w sprawie rozbieranej sesji. Nie zgodziłam się na nią, ponieważ nie byłam tym zainteresowana. Możliwe, że Pan Meller już o tym nie pamięta... Kto teraz chwycił za słuchawkę pierwszy - nie wiem" - czytamy.

Później możemy dowiedzieć się, że menedżer Gosi zaproponował "Playboyowi" jej sesję, ale w ubraniu.

"Być może źródłem całego nieporozumienia są niefortunne działania mojego managera, bądź też celowe mijanie się z prawdą redakcji Playboya. Mam nadzieję, że niebawem wszystko się wyjaśni" - kończy wokalistka.

Posłuchaj piosenek Gosi Andrzejewicz w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski piosenkarki na stronach INTERIA.PL.

Przeczytaj także:

Gosia atakuje Wojewódzkiego

"Nie" dla rozebranej Gosi

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz | klamstwo | playboy | tych | gosia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje