Reklama

Reklama

Finalista "The Voice of Poland" dla aktorki z "M jak miłość"

Mateusz Krautwurst, finalista zakończonego niedawno programu "The Voice of Poland", napisał świąteczną piosenkę dla Igi Krefft, znanej z seriali "M jak miłość" i "Do dzwonka".

Piosenka "W oczach radość" mówi o tym, że czas świąt to moment, kiedy każdy z nas powinien czuć w sobie radość, czuć się wyjątkowo.

"Dla mnie okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy mogę w stu procentach oddać się mojej największej przyjemności, mianowicie obcowaniu z rodziną. Cały ten rytuał świąteczny: strojenie choinki, świąteczne porządki, wspólne gotowanie i wreszcie Wigilia, to dla mnie ogromne wydarzenie, które budzi we mnie radość" - mówi Iga Krefft.

"Jestem niezmiernie szczęśliwa, że Mateusz tak doskonale w utworze, który dla mnie skomponował, ujął radość, jaka towarzyszy temu szczególnemu świętu. Muszę przyznać, że praca w studiu z Mateuszem to dla mnie czysta przyjemność, on doskonale rozumie mnie i potrafi stworzyć piosenkę, którą potem śpiewa mi się niezwykle lekko, ponieważ doskonale czuję emocje w niej zawarte" - dodaje śpiewająca aktorka.

Reklama

Mateusz Krautwurst, wokalista grupy The Positive (posłuchaj w Muzzo.pl), skomponował i wyprodukował "W oczach radość". Jak doszło do jego spotkania z Igą Kreft?

Poznali się w 2010 roku podczas warsztatów wokalnych konkursu "Kaszubski Idol". Iga była wówczas finalistką programu, a Mateusz instruktorem śpiewu na warsztatach przygotowanych przez Radio Kaszebe, organizatora konkursu.

"Kiedy spotkałem Igę, od razu wiedziałem, że to idealny materiał na prawdziwą wokalistkę. Iga ma oczywiście świetne warunki wokalne, ale oprócz tego jest świadoma, co śpiewa i ma naprawdę bardzo ciekawy gust muzyczny" - zachwala Mateusz Krautwurst.

Ciekawostką jest fakt, że w teledysku do "W oczach radość" zobaczyć możemy Tolę i Zuzę, siostry Igi. Scenariusz teledysku opiera się na tradycji bożonarodzeniowej, jaką jest strojenie choinki.

Zobacz klip "W oczach radość":

Posłuchaj piosenek Igi Krefft w serwisie Muzzo.pl

Zobacz teledyski wokalistki i aktorski na stronach INTERIA.PL

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje