Reklama

Festiwal w Opolu zagrożony?

W Telewizji Polskiej na razie nikt nic nie wie o organizacji tegorocznego festiwalu w Opolu. Niektórzy twierdzą, że jest już za późno, by go porządnie przygotować.

W telewizyjnej Jedynce nikt nie chce się wypowiadać na temat tegorocznego festiwalu w Opolu.

Reklama

"W tym roku się na to nie piszę, o festiwalu nie wiem nic, a nawet nie chcę wiedzieć" - mówi "Gazecie Wyborczej" osoba od lat pracująca w Opolu przy festiwalu.

Niektórzy twierdzą, że po telewizyjnych korytarzach krążą jakieś plotki na temat festiwalu, ale na papierze nie ma jeszcze nic. Pojawiają się jakieś pomysły, ale - jak twierdzą rozmówcy "Gazety" - jest już za późno, żeby go porządnie przygotować.

Festiwal miałby się odbyć w dniach 12-14 czerwca 2009 roku. Na korytarzowej giełdzie pracownicy TVP najczęściej typują koncert poświęcony Czesławowi Niemenowi, Kabaretowi Starszych Panów i 50-leciu rock'n'rolla.

Gazeta przypomina, że podobnie było rok temu - termin festiwalu wyznaczono już w styczniu. Ale na początku marca okazało się, że w TVP panuje bałagan i w sprawie imprezy nie zapadły jeszcze żadne ustalenia. Festiwal przełożono więc na późniejszy termin.

INTERIA.PL/GW

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zagrożeni | Nie | Opole | festiwal | Festiwal w Opolu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje