Reklama

Ewa Farna: Fajne jedzenie za darmo!

Ewa Farna cieszy się z nominacji do Telekamery nie tylko z powodów artystycznych... Wokalistka już nie może się doczekać, aż razem z zespołem spałaszuje suto zastawione stoły na przyjęciu po gali.

Farna ma szansę na zwycięstwo w kategorii "Muzyka". Obok niej nominowani są także: Agnieszka Chylińska, De Mono, Patrycja Markowska oraz duet Grzegorza Markowskiego i Ryszarda Sygitowicza.

Reklama

- Bardzo mnie to cieszy, że jestem nominowana - to już drugi raz - podkreśla Ewa Farna w rozmowie z INTERIA.PL.

Wokalistka, kiedy się z nami spotkała, jeszcze nie znała szczegółów gali ani współnominowanych, jednak wizja darmowego jedzenia bardzo ożywiła Ewę:

- Pamiętam, że rok temu był to bardzo sympatyczny wieczór. Ale na nic nie liczę. Jestem raczej mile zaskoczona. Dla mnie nie jest ważne, czy mogę wygrać, czy nie... Zawsze się skupiam na występie. To będzie dla mnie priorytet numer jeden. Priorytet numer dwa - spędzić fajny wieczór z kapelą na super imprezie, gdzie można zjeść fajne jedzenie za darmo.

Laureatów Telekamer poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie. Uroczystość transmitować będzie bezpośrednio TVP2.

Przypomnijmy, że głosować można tylko do 4 stycznia 2011 roku.

Jeśli chcesz poznać zasady głosowania kliknij tutaj.

Czytelnicy "Tele Tygodnia" mogą oddawać głosy na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia".

Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.telekamery.pl.

Zobacz nasz raport specjalny poświęcony Telekamerom 2011!

Zobacz teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Nie | darmo | Telekamery 2010 | Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje