Reklama

Erotyczna i romantyczna Sara

Sporo emocji wzbudził klip do piosenki "Mój Jamie" śpiewającej blogerki Sary May, który promuje jej nowy album "Erotic Soul". Zresztą sprawdźcie sami.

"Mini erotyk w subtelnym wydaniu. Coś jak "Dotyk" Górniaczki, mnie się podoba" - napisała użytkowniczka podpisująca się Doda.

Reklama

Znacznie więcej pojawiło się głosów negatywnych:

"Myśli, że jak pokręci trochę tyłkiem i pokaże kawałek cycka to będzie wielka gwiazda!! No to gratuluję takiej kariery buahahah!!!!!!!!!!! Takie tanie disco-polo" - podsumował gfg.

"Ta laska ma wypisane na twarzy błaganie o zwrócenie na nią uwagi" - dodaje czytelnik.

Klip błyskawicznie (w ciągu trzech dni od premiery) trafił na 2. miejsce najczęściej odtwarzanych na naszych stronach.

- To piosenka, która ma taki fajny ładunek emocjonalny i zarazem jest balladą, a wiadomo, że Polacy lubią ballady - mówiła INTERIA.PL Sara May podczas wizyty naszej ekipy na planie.

Zobacz zapowiedź teledysku:

W klipie do piosenki "Mój Jamie" u boku Sary zagrał Sebastian ze Szczecina, który wygrał zorganizowany przez wokalistkę casting na jej teledyskowego chłopaka. Zobacz relację z castingu:

- Zależało mi na tym, aby teledysk był romantyczny i erotyczny, ale subtelny. Eleganckie meble, biel, róż i zieleń w odcieniach pastelowych nadały lekkości ujęciom. To jak dotychczas najlepszy mój klip zarówno pod względem technicznym jak i emocjonalnym. I pasuje do piosenki idealnie - podkreśla Sara.

- Pisząc tekst właśnie tak wyobrażałam sobie obrazy. Starałam się zagrać te trudne sceny przytulania z chłopakiem naturalnie i zmysłowo, aby przekaz był wiarygodny. To na początku było dość krępujące dla mnie.

Teledysk emanuje "erotyczną duszą" , jest pikantny, ale nie przekracza według mnie granic dobrego smaku. Teledysk pokazuje mnie z zupełnie innej strony. Namiętność, delikatność i kobiecość widoczne są gołym okiem - uważa wokalistka.

Sprawdź profil wokalistki w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Sary May na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: erotyczne | nowy album | piosenki | Sara | Sara May

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje