Reklama

Enrique Iglesias: Ojciec najbardziej kocha karierę

Choć piosenkarz Enrique Iglesias od lat odnosi sukcesy, wciąż porównywany jest ze swoim słynnym ojcem, amantem muzyki rozrywkowej, Julio Iglesiasem. Zdaniem Enrique, ojciec "kocha karierę bardziej niż cokolwiek innego".

W programie "Behind The Music", który zostanie wyemitowany w USA w najbliższą niedzielę, Enrique Iglesias opowiedział o swojej relacji ze słynnym ojcem.

Reklama

Enrique zdaje sobie sprawę, że jego dzieciństwo nie wyglądało tak, jak u innych dzieci. Muzyk nie ma jednak za złe ojcu, że ten nie spędzał z nim dużo czasu.

"Nigdy tak na to nie patrzyłem. Mój ojciec jest wspaniały i cieszy się swoim stylem życia. On chyba kocha swoją karierę bardziej niż cokolwiek innego" - powiedział młody Iglesias.

Dla 36-letniego piosenkarza bycie synem wielkiego gwiazdora, zdobywcy nagród Grammy i bożyszcza kobiet nie było łatwe. Enrique miał bardzo wysoko postawioną poprzeczkę i koniecznie chciał osiągnąć tyle samo, albo nawet więcej niż ojciec.

"Tysiące ludzi na koncertach, miliony sprzedanych płyt, światowa kariera - to był mój punkt odniesienia. Wiedziałem, że jeśli chcę wejść w przemysł muzyczny, to muszę osiągnąć ten sam poziom, albo nawet wyższy" - opowiadał w programie Enrique Iglesias.

Wzorował się na ojcu, ale nie chciał wykorzystywać jego nazwiska. Dlatego swoje pierwsze demo rozesłał do wytwórni muzycznych pod pseudonimem. Chciał przekonać się, czy rzeczywiście ma talent. Okazało się, że producenci zainteresowali się jego śpiewem i postanowili wziąć młodego wokalistę pod swoje skrzydła.

Z czasem Enrique zyskał uznanie w światowym przemyśle muzycznym. Wydał do tej pory dziewięć albumów studyjnych, które rozeszły się na całym świecie w ponad 55 mln egzemplarzy. Do największych przebojów Enrique należą "Escape", "Hero", "Bailamos", "Could I Have This Kiss Forever" w duecie z Whitney Houston oraz najnowszy "Dirty Dancer".

Zobacz teledyski Enrique Iglesiasa na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: niekochana | Kochanie | Enrique Iglesias | Julio Iglesias | Kocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama