Reklama

Emma Bunton: Solo na scenie i w życiu

Emma Bunton, znana także jako Baby Spice, blondwłosa wokalistka grupy Spice Girls, ma zamiar w tym roku rozpocząć solową karierę. Jednak samodzielna chce być nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.

W prowadzeniu kariery solowej Emmie na pewno pomoże fakt, iż Spice Girls - po klapie ich ostatniego albumu "Forever" - nie mają zamiaru odbywać w tym roku żadnej trasy koncertowej. Na pewno też nie wejdą do studia, aby rozpocząć pracę nad nową płytą.

Reklama

Wokalistka ujawniła właśnie, iż w lipcu ukaże się pierwszy singel promujący jej debiutancką płytę, nad którą artystka pracowała m.in. wspólnie z Bryanem Adamsem. Jak dotąd Emma ma na swym koncie jedynie singel "What Took You So Long?" i nie może się doczekać wydania całego albumu.

"W tej chwili rozważamy różne propozycje dotyczące teledysku do pierwszego singla. Wciąż także jeszcze zastanawiam się, które piosenki umieścić na albumie. Jestem współautorką wszystkich piosenek i czuję się z tego powodu naprawdę dumna" - powiedziała Baby Spice.

Wokalistka zaprzeczyła także, jakoby zamierzała wkrótce poślubić swego przyjaciela Jade'a Jonesa.

"To wymysł mediów. Nie widzicie, że nie noszę żadnych pierścionków? Nie mam teraz na to czasu" - skwitowała doniesienia o ślubie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Girls | wokalistka | baby | spice | Emma | Emma Bunton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje