Reklama

Emma Bunton dziękuje swym koleżankom

Już w przyszłym tygodniu ukaże się debiutancki album Emmy Bunton, brytyjskiej wokalistki i członkini grupy Spice Girls, znanej też jako Baby Spice. Jak na razie jej solowa kariera rozwija się znakomicie - drugi w karierze wokalistki singel "What Took You So Long" zadebiutował właśnie na szczycie angielskiej listy przebojów.

Emma to czwarta - po Melanie B, Geri Halliwell i Melanie C - Spicetka, której piosenka dotarła do pierwszego miejsca w Anglii. Sztuka ta jak na razie nie udała się jedynie Victorii Beckham, która ma na koncie tylko jednego singla.

Reklama

Baby Spice, bo pod takim pseudonimem Emma jest powszechnie znana, uważa, że karierę solową rozpoczęła tylko dzięki sukcesowi Spice Girls. Dlatego jest bardzo wdzięczna swym koleżankom, że wspierają ją w tych niezmiernie ważnych dla niej momentach.

"Bycie członkinią Spice Girls bardzo mi pomogło. Gdyby nie to, na pewno nie udałoby mi się osiągnąć tego, co mam. Zaletą tego zespołu jest to, że mamy dużą swobodę, same piszemy nasze piosenki. To właśnie dało mi pewność siebie i wiarę w to, że jestem w stanie odnieść także sukces jako solistka. Dziewczyny bardzo mi pomagają, a ja pomagam im. To bardzo dobrze, że są obok mnie osoby, z którymi mogę o wszystkim porozmawiać. Przecież one same już rozpoczęły swoje kariery solowe i mogą mi wiele doradzić. Czuję się bardzo szczęśliwa, że mogę być członkinią tak wspaniałego zespołu, który dał mi także możliwość rozpoczęcia kariery solowej" - powiedziała Emma.

Premiera albumu "A Girl Like Me" zapowiedziana jest na 16 kwietnia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | Girls | baby | spice | Emma | Emma Bunton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje