Reklama

Elton John zostawił Rasiaka

Brytyjski piosenkarz zrezygnował z honorowego tytułu dożywotniego prezesa piłkarskiej drużyny Watford Football Club. W tym zespole występuje polski napastnik Grzegorz Rasiak.

Na oficjalnej stronie Eltona Johna pojawiał się informacja, że piosenkarz zdecydował się na rezygnację z prestiżowej funkcji. Artysta wciąż jednak zapewnia, że będzie fanem Watford FC do końca swych dni.

Reklama

"Elton życzy drużynie świetlanej przyszłości. Jednak, ze względu na sytuację w klubie w ostatnich miesiącach, nie może pełnić żadnej funkcji w Watford FC" - czytamy.

Piosenkarz przez kilka ostatnich tygodni krytykował politykę ulubionego klubu, który zamiast walczyć o powrót do angielskiej Premiership, musi bronić się przed spadkiem do 3. ligi.

"Elton był sercem tego zespołu przez lata. Pamiętam, jak kibicował nam w 1984 roku, kiedy awansowaliśmy do finału Pucharu Anglii. Jego decyzja jest przykra, ale doskonale ją rozumiem" - komentuje Felix Carrasco, zagorzały kibic popularnych "The Hornets".

"Mam tylko nadzieję, że będę jeszcze słyszał Goodbye Yellow Brick Road podczas meczów na naszym stadionie" - dodaje Carrasco.

Zobacz teledyski Eltona Johna na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje