Reklama

Edyta Górniak złamała swoje przyzwyczajenia

Wokalistka Edyta Górniak komentuje reakcje fanów na najnowszy teledysk do singla "Your High".

Wideoklip do utworu "Your High" Edyt Górniak miał premierę w miniony weekend. W ciągu kilku dni najnowszy teledysk zanotował ponad 100 tysięcy odsłon, wzbudzając mieszane uczucia internautów, co nie umknęło Edycie Górniak.

Reklama

"Przyglądam się z zaciekawieniem waszym gorącym dyskusjom na temat pierwszej odsłony wideo do 'Your High'. Surowy w obrazie, łamiący wszystkie dotychczasowe wasze przyzwyczajenia, ale również przecież przyzwyczajenia moje własne" - napisała.

"Cieszę się, że czujecie niedosyt w gatunku ilustracji, na jaki się odważyłam. Mam nadzieję, że wsiedliście ze mną do tego samochodu i dalej podróżujemy już razem" - napisała wokalistka.

Dalej Edyta Górniak tłumaczy zmianę wizerunku.

"Jestem przekorna. Już zawsze będę szła pod prąd stereotypom, oczekiwaniom, bezpiecznym rozwiązaniom. Już zawsze w zgodzie ze sobą. Zawsze odważnie. To wspaniały stan umysłu i mocy ducha. Wiem, że też będziecie go odczuwać, bo przekazuję wam to w muzyce" - deklaruje.

"Jestem bardziej niż szczęśliwa, że wasze serca podążyły za moim i podążają otwarcie już za nowym nurtem muzyki, jaki obrałam i dla którego mam teraz tyle pasji. Chcę dawać wam siłę - którą mam, radość - którą odczuwam, odwagę - która jest moim mentorem. Lekkość, spontaniczność i szaleństwo - jakie czuje się na początku nowej podróży, nowej drogi" - czytamy na Facebooku Edyty Górniak.

Sprawdź tekst utworu "Your High" w serwisie Tekściory.pl!

Edyta Górniak: Mam nadzieję, że fani podążą za tym kierunkiem:

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz inne teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje