Reklama

Edyta Górniak o swoim udziale w "Tańcu..."

We wtorek, 31 sierpnia, ogłoszono uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Największą gwiazdą programu będzie Edyta Górniak. Wokalistka opowiedziała INTERIA.PL o swoim udziale w tanecznym show.

- Dopiero wdrażam się w terminologię i charaktery tańców. Nie mam jeszcze wyobrażenia... to wszystko jest dla mnie nowe, świeże, z zupełnie innego wymiaru - podkreśla piosenkarka.

Reklama

- Ciągle nie mogę się przestawić, że to nie scena tylko parkiet - dodaje.

Zapytana o ulubione style taneczne, Edyta odpowiedziała:

- Chciałabym zostać na tyle długo, żeby móc zatańczyć cza-czę i jestem też ciekawa tanga. Zawsze mi się wydawało, że cza-cza jest radosna, a z kolei tango jest bardzo trudne. Więc chciałabym sprawdzić jedno i drugie. Oczywiście, może się zdarzyć, że po drodze będą inne tańce, które staną mi się bliższe, albo też się okaże, że ta cza-cza jest dla mnie za trudna...

Wokalistka przyznaje, że po kilku tygodniach treningów wciąż za bardzo koncentruje się na muzyce, do której tańczy.

- Obawiam się tego, że zamiast skupić się na tańcu będę się zasłuchiwała w aranż orkiestry i jeśli usłyszę ładną linię dętych, to może się okazać, że po prostu na chwilę się zatrzymam. Mobilizacja i skupienie będę najtrudniejsze na początku - uważa Górniak.

Partnerem Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami" będzie Jan Kliment. Pierwszy odcinek 12. edycji zostanie wyemitowany w niedzielę, 5 września, o godz. 20.00 na antenie TVN.

Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

Czytaj także:

Oto wszyscy uczestnicy 12. edycji "Tańca z gwiazdami"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | edycji | tańce | Edyta Gorniak | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje