Doda "Riotka": Doda przejmuje 2015?

"#DodaPrzejmuje2015" - takim hasztagiem oznaczono nowy teledysk Dody. Klip "Riotka", w którym rozebrana niemal do naga wokalistka pojawia się na sztucznym koniu, możecie zobaczyć poniżej.

Premiera nowej piosenki Dody odbędzie się podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów. Imprezę ze Skweru Kościuszki w Gdyni pokaże telewizja Polsat. Do sieci trafił już klip "Riotka".

Reklama

Dodaj tekst utworu "Riotka" w serwisie Tekściory.pl!

"Piosenka nosi tytuł 'Riotka', ponieważ raczej jestem osobą słowotwórczą, pozwoliłam sobie wymyślić taką nazwę, która dla mnie oznacza buntowniczka. Mam nadzieję, że wejdzie na stałe do slangu młodzieżowego i nie tylko. Ja tak siebie odbieram i pewnie odbierają mnie też tak inni" - tłumaczy Doda serwisowi AfterParty.pl.

"W teledysku dzieje się tyle, że już sami nie ogarniamy tej kuwety i ciężko nadążyć za tym wszystkim. Tempo jest zawrotne, stylizacji milion, niesamowite układy taneczne" - dodaje.

Za muzykę do piosenki "Riotka" odpowiada pochodząca z Liverpoolu kompozytorka i wokalistka Chelcee Grimes, która ma na koncie współpracę m.in. z Kylie Minogue i The Saturdays. Tekst to wspólne dzieło Dody i Kasi Popowskiej.

W klipie Doda pojawia się w aż 13 stylizacjach. Jedną z nich można było zobaczyć w zwiastunie teledysku, kiedy Doda ubrana jedynie w rękawiczki, wysokie buty i czarne nakrycie głowy siedzi na oklep na plastikowym koniu.

Widzowie teledysku błyskawicznie podzielili się w ocenach - od zachwytów ("Królowa jest tylko jedna") po krytykę ("szczyt tandety", "totalny kicz", "bezsensowna piosenka w stylu jajecznicy Ali Janosz").

Na nowy singel wokalistki fani czekali już od kilku miesięcy, jego premiera miała bowiem odbyć się w wakacje. To zapowiedź trzeciego albumu studyjnego Dody. Poprzedni, "7 pokus głównych", ukazał się w maju 2011 roku.

Czytaj także:

Doda: Pokażę trochę ciała

Sylwestrowy Rejs Przebojów: Znamy szczegóły

Zobacz teledyski Dody na stronach Interii!

Dowiedz się więcej na temat: Doda | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje