Reklama

Doda: Radek się tłumaczy

Radosław Majdan, były mąż Dody, o niefortunnej kampanii reklamowej prezerwatyw.

"Sądziłam, że Radosław nigdy nie narobi we własne gniazdo. Poczułam się oszukana i skrzywdzona" - piosenkarka komentowała na łamach magazynu "Party" kampanię reklamową prezerwatyw z udziałem byłego męża, w którą piosenkarka została niejako "wmanewrowana".

Reklama

"Nie zaskoczył mnie pomysł nieuczciwych producentów, którzy nie mają kręgosłupa moralnego. Skoro nie mogli mieć mnie, postanowili wykorzystać mój wizerunek poprzez mojego naiwnego byłego męża. A co najgorsze - on na to przystał" - żaliła się Doda.

"Boli bardzo... wierzyłam, że kocha mnie czystą miłością, a on mnie po prostu wykorzystał" - twierdziła gwiazda.

A co na to sam zainteresowany? Radosław Majdan wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie:

"Oświadczam, iż nie mogę utożsamiać się z obecną kampanią reklamową, gdyż nie miałem wpływu ani też nie autoryzowałem zdjęć z moim udziałem, a to było warunkiem pojawienia się ich w ogólnej publikacji" - pisze były mąż piosenkarki.

"Ponadto nie mogę zgodzić się na używanie tanich chwytów reklamowych nawiązujących do Doroty, gdyż nie miała z tym nic wspólnego, ani tym bardziej nie była to jakakolwiek gra z jej strony. Nie chcę dodawać nic więcej w tej sprawie żeby nie zaogniać sytuacji, mając jednocześnie wolę i nadzieję, że umowa ta zostanie rozwiązana" - przekonuje Majdan.

"Jedno jest pewne, kompletnie się nie zrozumieliśmy z właścicielami tej firmy, co do wyglądu i prowadzenia kampanii reklamowej z użyciem mojego wizerunku" - dodał sportowiec.

"Uprzedzając wszelkiego rodzaju dywagacje mądrych drzew, chciałbym zaznaczyć, że jest to moja autonomiczna decyzja, a dziennikarzy proszę kolejny raz o nie wtrącanie się w moje życie prywatne" - zakończył Radek.

Przypomnijmy, że wizerunek Radosława Majdana i blondynki do złudzenia przypominającej Dodę widnieją również na zdjęciach reklamowych firmy produkującej sprzęt sportowy.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | dodaj | Majdan | Radek Majdan | Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje