Reklama

Doda nago na plastikowym koniu (teledysk "Riotka")

W sieci pojawił się krótki zwiastun nowego teledysku Dody. W klipie "Riotka" wokalistka pokazała się nago!

Premiera nowej piosenki Dody odbędzie się podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów. Imprezę ze Skweru Kościuszki w Gdyni pokaże telewizja Polsat. Na 31 grudnia wyznaczono także premierę teledysku "Riotka".

Reklama

Dodaj tekst utworu "Riotka" w serwisie Tekściory.pl!

W 10-sekundowym zwiastunie teledysku możemy zobaczyć m.in. Dodę ubraną jedynie w rękawiczki, wysokie buty i czarne nakrycie głowy, siedzącą na oklep na plastikowym koniu.

"Piosenka nosi tytuł 'Riotka', ponieważ raczej jestem osobą słowotwórczą, pozwoliłam sobie wymyślić taką nazwę, która dla mnie oznacza buntowniczka. Mam nadzieję, że wejdzie na stałe do slangu młodzieżowego i nie tylko. Ja tak siebie odbieram i pewnie odbierają mnie też tak inni" - tłumaczy Doda serwisowi AfterParty.pl.

"W teledysku dzieje się tyle, że już sami nie ogarniamy tej kuwety i ciężko nadążyć za tym wszystkim. Tempo jest zawrotne, stylizacji milion, niesamowite układy taneczne" - dodaje.

Na nowy singel wokalistki fani czekali już od kilku miesięcy, jego premiera miała bowiem odbyć się w wakacje. Będzie on zapowiedzią trzeciego albumu studyjnego Dody. Poprzedni, "7 pokus głównych", ukazał się w maju 2011 roku.

Czytaj także:

Doda: Pokażę trochę ciała

Sylwestrowy Rejs Przebojów: Znamy szczegóły

Zobacz teledyski Dody na stronach Interii!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje