Reklama

Dla niedopieszczonych kobiet

Nowy projekt znanego z Virgin i Video Tomasza Luberta oraz uczestnika II edycji programu "Idola" Mariusza Totoszko - grupa Volver - to zespół wyłącznie dla pań!

Wokalista opowiedział nam w jaki sposób nawiązał kontakt z byłym współpracownikiem Dody:

Reklama

- Jak to bywa w wielu przypadkach, to był los, łut szczęścia. Jeden telefon zaważył na tym. Ktoś do kogoś zadzwonił, umówiliśmy się, były dwie próby i poszło - Mariusz w ekspresowym tempie odsłania kulisty rozpoczęcia współpracy z Tomkiem Lubertem.

- Ktoś z moich znajomych wiedział o nowym projekcie Tomka. Zadzwonili do niego, przedstawili mu moją osobę, pokazali zdjęcie (śmiech) i moje demo. I tak umówiliśmy się na spotkanie w domu, później na próbę. Zaakceptowali moją osobę i obecnie śpiewam w zespole Volver - dodał wokalista.

Totoszko zdradził portalowi INTERIA.PL, że debiutancka płyta ukaże się już za kilka miesięcy. Piosenki Volver będą miały wspólny temat:

- Każdy tekst, który powstaje, jest tylko i wyłącznie napisany z myślą o kobietach. Oczywiście chcemy trafić do wszystkich, ale zespół Volver jest bardzo nastawiony na płeć piękną. Stwierdziliśmy razem, że chyba zbyt mało czasu poświęcamy kobietom. One są bardzo przez nas niedopieszczone. To jest nasz hołd dla kobiet - wytłumaczył Mariusz.

Cały wywiad z wokalistą grupy Volver możecie obejrzeć poniżej:

Piosenki grupy Volver zatytułowanej "Chcę" możecie posłuchać na profilu Tomka Luberta w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Volver | wokalista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje