Reklama

Reklama

Czesław z wąsem i Bracia Figo Fagot

"Nie wyobrażam sobie bez tego [sylwestrowej] imprezy" - to jeden z komentarzy pod teledyskiem "Zobacz dziwko co narobiłaś".

Za piosenkę i klip pod tym tytułem odpowiada zespół Bracia Figo Fagot i Sztefan Wons. Warszawski duet gra prześmiewczą formę disco polo, a dużą popularność zdobył utwór "Bożenka" z debiutanckiej płyty "Na bogatości".

Z kolei Sztefan Wons to "brat bliźniak" Czesława Mozila, przez niego samego określany "nieudacznikiem z mojej rodziny". Sztefana wcześniej mogliśmy zobaczyć w projekcie Jana Niezbendnego o podobnym profilu.

"Między świętami a nowym rokiem Sztefana Wąs rośnie. Kobiety za nim się oglądają, starsi Panowie dają propsy, a to wszystko przez megahit Barci Figo Fagot 'Zobacz dziwko co narobiłaś'" - napisał Czesław Mozil na swoim profilu na Facebooku.

Reklama

Na początku klipu możemy zobaczyć, jak Sztefan Wons alias Czesław Mozil wiesza na kołku swój akordeon. A później zaczyna się "gruba" impreza.

"I co? Zabraniasz mi wychodzić na imprezki!? Tak naprawdę myślisz, że się zmienię!? Zobacz dziwko, co narobiłaś! Już nigdy w domu nie będę siedział. Idę na miasto z Braćmi Figo Fagot i Sztefanem Wonsem. Jestem wolnym grajkiem..." - to kolejny wpis Czesława z Facebooka.

Zobacz teledysk "Zobacz dziwko co narobiłaś" (uwaga, wulgaryzmy!):

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy