Reklama

Chubby Checker: Piosenkarz czy aplikacja do pomiaru penisa?

Słynny rock'n'rollowy wokalista Chubby Checker zdenerwował się nie na żarty wykorzystaniem swojego pseudonimu w cyfrowej aplikacji służącej do... mierzenia długości penisa.

Stworzona dla żartu aplikacja Hewlett-Packard o nazwie "Chubby Checker" ma pomóc odpowiedzieć kobietom na pytanie, jak długi jest penis mężczyzny, z którym idzie na pierwszą randkę.

Reklama

"Czy wy dziewczyny, kiedy zaczynacie się spotykać z jakimś mężczyzną, nie zastanawiacie się, jak duży jest jego członek?" - czytamy w opisie aplikacji.

"Wystarczy wprowadzić jedynie rozmiar jego buta... Nie ma sensu narażać się na zawód lub zaskakiwać niespodzianką" - przekonuje twórca "Chubby Checkera".

Prawdziwy Chubby Checker, który w 1997 roku opatentował pseudonim, postanowił pozwać twórców aplikacji. Program do rzekomego mierzenia penisów został ściągnięty przez zaledwie 84 użytkowniczki internetu, zanim został szybko wycofany z dystrybucji.

Piosenkarz przekonuje, że aplikacja "nieodwracalnie zniszczyła jego dobre imię", a ludzie będę teraz łączyli sceniczny pseudonim z "obscenicznym i seksualnym programem".

"Pozew ma na celu ochronę dorobku człowieka, który przez lata ciężko pracował nad swym wizerunkiem muzyka i dopracował się opinii jednego z najlepszych wykonawców wszech czasów" - czytamy w pozwie.

Chubby Checker domaga się aż 500 milionów dolarów odszkodowania za zniszczenie dobrego imienia, co ma ponoć wpłynąć negatywnie na jego karierę.

Zobacz piosenkarza w przeboju "The Twist":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje