Reklama

Christina Aguilera: Seksowna mama. Zobacz!

Christina Aguilera, która wychowuje 2-letniego syna Maksa wraz z mężem Jordanem Bratmanem, twierdzi, że macierzyństwo nie przeszkadza jej w tym, aby czuła się sexy. Autorka przeboju "Dirrty" pragnie także, aby jej syn dorastał rozumiejąc to, że kobietom wolno wyrażać na co dzień swoją seksualność.

"On dorasta w domu, w którym wie, że jego mama wyraża siebie artystycznie na różne sposoby, które często mają wiele wspólnego z seksualnością. Max nauczy się szanować fakt, że kobietom wolno jest wyrażać siebie i nie czuć wstydu z powodu swojego ciała i swojej seksualności" - powiedziała 29-letnia gwiazda w wywiadzie dla programu "Access Hollywood".

Reklama

Christina Aguilera, której teledysk do najnowszego singla "Not Myself Tonight", ukazuje ją w wielu prowokujących strojach, jest przekonana, że macierzyństwo jej nie uspokoiło, bo to nie jedyna ważna rzecz w jej życiu.

"Jestem mamą, jednak nigdy nie twierdziłam, że mój świat kręci się wokół tego. To zdaje egzamin w przypadku niektórych osób, jednak nie w moim" - wyjaśniła gwiazda.

Piosenkarka podkreśliła również, że przez ostatnie lata wzrosła jej pewność siebie.

"Czuję się teraz dużo lepiej we własnej skórze. Myślę, że jestem jeszcze seksowniejszą Christiną. Uważam, że to ważne, że mój syn widzi, że jego mama nie wstydzi się swojej seksualności. On ma dopiero dwa lata. Kolekcjonujemy dzieła sztuki i w naszym domu jest wiele wizerunków nagich kobiet. Max dorasta w otoczeniu, gdzie jest to normą. To staje się dziwne tylko wtedy, gdy ktoś się tego wstydzi" - oznajmiła Aguilera.

Zobacz odważny klip Christiny Aguilery do piosenki "Not Myself Tonight":

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: macierzyństwo | Christina Aguilera | seksowna mama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje