Reklama

Chora 8-latka spotkała swoich idoli

Miły gest boysbandu One Direction. Wokaliści grupy spotkali się po koncercie z Freyą Bojko.

8-letnia Freya Bojko zmaga się z histiocytozą z komórek Langerhansa. Przebywająca w szpitalu dziewczynka otrzymała od lekarzy zgodę na obejrzenie koncertu One Direction na londyńskim stadionie Wembley.

Reklama

Po występie boysbandu, zaskoczona Freya Bojko zamiast do szpitala udała się do garderoby zespołu, gdzie spotkała się z wokalistami One Direction.

"To było coś niesamowitego. Była taka szczęśliwa. Powiedzieliśmy jej, że jedziemy do szpitala. Zorientował się co ją czeka, dopiero gdy weszliśmy do ich garderoby" - opowiada gazecie "Daily Star" matka dziewczynki Carrie Bojko.

"Chłopcy wypytywali ją jak się czuje, byli dla niej bardzo mili i każdy z nich pocałował ją" - relacjonuje.

W trakcie spotkania wokalista Niall Horan wziął telefon mamy Freyi i wykonał wspólne zdjęcie dziewczynki i zespołu (powyżej).

"Jej koleżanki były bardzo zazdrosne i nie mogły w to uwierzyć" - dodała Carrie Bojko.

Jak donosi "Daily Star", początkowo rodzina dziewczynki kupiła bilety na koncert One Direction od oszustów. Poinformowana o nieszczęściu Freyi Bojko organizacja charytatywna Rays Of Sunshine nie tylko zdołała przekazać rodzinie 8-latki prawdziwe bilety na występ, ale też zaaranżowała spotkanie chorej dziewczynki z boysbandem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spotkani | one | One Direction

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje