Reklama

Britney wyręczy paparazzich

Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma zamiar dać odpocząć śledzącym ją bez przerwy fotografom. Podpisała właśnie kontrakt z firmą Polaroid, która dostarczy jej kilka tysięcy jednorazowych aparatów po to, aby mogła robić sobie zawsze i wszędzie zdjęcia podczas tournee po Stanach Zjednoczonych.

Oznacza to, że fani artystki będą mieli okazję zobaczyć ją w wielu najprzeróżniejszych sytuacjach. Firma Polaroid ma zamiar bowiem zebrać wszystkie zdjęcia i wydać specjalny album. Rzecznik Britney powiedział: "Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać wszystkie zdjęcia i opublikować je w specjalnym albumie. Na razie pracujemy jeszcze nad ustaleniami w tej kwestii, ale wygląda na to, że fani będą miele niezły ubaw".

Reklama

Sama piosenkarka dodaje: "Zwariowałam na punkcie tego pomysłu. To jest najlepszy sposób na zrobienie mi zdjęcia. Będę miała z tego przyjemność zarówno ja, jak i fani".

Umowa z firmą Polaroid jest jedną z wielu, które Britney Spears podpisała w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Wokalistka będzie reklamować mleko, szampon do włosów, a ma także zamiar wypuścić na rynek własną gumę do żucia. Na brak pieniędzy nie będzie więc musiała narzekać.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polaroid | Britney Spears | spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje