Reklama

Britney naga w filmie!

Fani Britney Spears, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, będą mogli zobaczyć swoją muzę nago! Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, w finalnej ponoć już wersji filmu "Crossroads" dokonano kilku zmian. Zdecydowano się m.in. dodać scenę, w której Britney naga bierze prysznic.

Co ciekawe, taka scena nie była w ogóle przewidziana w scenariuszu i jest efektem kawału jaki zrobili wokalistce występujący w filmie aktorzy. Któregoś dnia jeden z nich, z kamerą w ręku, niepostrzeżenie przedostał się do łazienki na planie filmu, w której Britney brała prysznic.

Reklama

Wykonawczyni przeboju "I'm A Slave 4 U" na początku bała się, że jej nagość została sfilmowana bardzo dokładnie jednak tak się nie stało. Mając na uwadze ewentualne nieprzyjemności "kamerzysta" skupił się na górnej części ciała Britney.

"Nikt nie zdecydowałby się na nagranie jej w całości, nie jesteśmy tacy, chcieliśmy po prostu zrobić jej kawał i na początku nawet powiedzieliśmy jej, ze tak się stało" - powiedział jeden z autorów dowcipu.

Ten żart mimo wszystko przypadł Britney do gustu i sama zaproponowała producentom obrazu, aby dodali tę scenę do filmu.

Mimo wszystko wokalistka będzie musiała bardziej uważać na to czy ktoś nie próbuje podglądać jej z kamerą w ręku w intymnych sytuacjach. Tym bardziej, że w ostatnim czasie, tak przynajmniej twierdzi gazeta "News Of The World", podczas jednego z przyjęć w Nowym Jorku Britney zaszyła się w jednym z pomieszczeń ze swoim ukochanym Justinem Timberlakem i doszło pomiędzy nimi do zbliżenia. Wiele osób podobno słyszało jak piosenkarka nieświadoma "cienkich ścian" dość głośno dawała upust swej rozkoszy. "Idąc korytarzem natknęła się na jednego ze swych tancerzy. Ten zapytał ją wprost jak jej było z Justinem. Britney odpowiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego, że on jest taki seksowny, po czym nieco ciszej dodała, że niedawno się kochali, ale nie będzie o tym opowiadać. Mówiła cicho, ale ja to usłyszałem. Byłem zaskoczony. Zawsze opowiadała wszystkim, że jest dziewicą, ale jak widać natura zawsze zwycięży" - powiedział informator "News Of The World" obecny na przyjęciu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: News of the World | Britney Spears | prysznic | \ Film | naga | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje