Reklama

Britney i Madonna będą współpracować?

W świecie muzycznym pojawiły się właśnie doniesienia, że Madonna i Britney Spears, jedne z najpopularniejszych na świecie wokalistek muzyki pop, mają zamiar nagrać wspólnie piosenkę. Prawdopodobnie obie wejdą razem do studia już w maju.

Obie wokalistki w ostatnim czasie dość często wymieniały między sobą uprzejmości, chociażby nosząc na koncertach koszulki z imieniem koleżanki po fachu. Madonna ujęła się nawet za Britney w wywiadzie dla magazynu "Elle".

Reklama

"Bardzo denerwuje mnie to, że wszyscy krytykują Britney. Chcę jej życzyć jak najwięcej sukcesów i wspierać ją swoimi słowami" - powiedziała autorka przeboju "Music".

Jak na razie obie wokalistki nie miały okazji spotkać się twarzą w twarz, ale Britney wielokrotnie wspominała w wywiadach, iż Madonna nauczyła ją wiele pod względem mówienia i myślenia o samej sobie.

"Robi to, co lubi i nie obchodzi ją co inni o tym myślą. Wydaje się mówić - 'To cała ja i albo wam się to podoba, albo nie. Mnie to nie obchodzi'" - stwierdziła Britney.

Pomimo że obie panie nawzajem się szanują, już niedługo będą musiały zmierzyć się podczas rozdania tegorocznych nagród Grammy, gdzie będą walczyć o tytuł najlepszej artystki w kategorii muzyki pop.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Madonna | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje