Reklama

Blog 27: hardcore'owa Tola

Jest już nowy teledysk zespołu Blog 27! Obraz do piosenki "Cute (I'm Not Cute)" możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

Reżyserią wideoklipu zajęła się wyróżniana nagrodami Yach Film Anna Maliszewska. Pomysł jest autorstwa wokalistki Toli Szlagowskiej, która wymyśliła m.in. scenę w trumnie.

Reklama

"Nawet dla moich wyluzowanych znajomych reakcja na scenę w trumnie była - no co ty?! Ale hardcore!" - powiedziała tuż po nakręceniu zdjęć.

Utwór promuje płytę "Before I'll die...", który ukaże się 18 kwietnia. Jak zapowiada Tola, będzie to najbardziej osobista płyta z wszystkich, które do tej pory nagrała.

- Ona będzie całkowicie moja, prawdziwa. Nie zależy mi na tym, żeby była dojrzała i ambitna, tylko taka, jaka ja jestem - przede wszystkim szczera. Muzykę i teksty napisałam sama, jeśli dla kogoś będzie zajebista, to ja się cieszę, jeśli ktoś powie, że mało ambitna i dziecinna, też nie mam z tym problemu. Jak mówi Polański - "koty musza się wymiałczeć" - mówi Tola w rozmowie z INTERIA.PL.

Młoda gwiazda nie ukrywa, że jej udział w serialu "39 i pół", w którym występuje obok Tomasza Karolaka, to okazja do promocji albumu. Póki co nie planuje aktorskiej kariery.

- To był jednorazowy wyskok.

Na razie Tola koncentruje się na nabieraniu nowych umiejętności ściśle związanych z muzyką. Po raz pierwszy miała tak duży wpływ na artystyczny kształt albumu.

- Płyta to jakiś przekaz. Moja muzyka i moje teksty to przekaz prosto z mojego ja. Współprodukuję ostatnio z Plastic'iem, bo nie mam takiego doświadczenia jak oni, ale mam wizję, jak to powinno wyglądać - zapewnia.

Zobacz, jak powstawał teledysk do "Cute (I'm Not Cute)":

Zobacz teledyski Blog 27 na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nowy teledysk | blog | Blog 27

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje