Reklama

"Bitwa na głosy": Bezkonkurencyjny Andrzej Piaseczny

Udział w finale "Bitwy na głosy" zapewnił sobie zespół Andrzeja Piasecznego. W przyszłym tygodniu w półfinałowej dogrywce wystąpią drużyny Ewy Farnej i Libera.

Zespół Andrzeja Piasecznego, który tym razem rozpoczął rywalizację w "Bitwie na głosy", zaprezentował przebój swojego nauczyciela zatytułowany "Śniadanie do łóżka". "Nie było zbyt wiele emocji. Za słodkie, za ładne..." - Alicja Węgorzewska nie była zachwycona wykonaniem. "W waszym zespole fantastyczne jest to, że Andrzej uczy was nie tylko śpiewu, ale też i zachowania na scenie" - Katarzyna Zielińska jak zwykle była bezkrytyczna dla zespołu z Kielc. "To nie jest piosenka, którą ja bardzo kocham, jednak wyszło super. Może nie jest to doktorat, ale magisterium na pewno" - ocenił Wojciech Jagielski. "Andrzej, podobało mi się jak pokierowałeś chórkami" - zakończył Titus.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Śniadanie do łóżka"w serwisie Tekściory.pl!

Przebój "Mniej niż zero" Lady Pank wykonał zespół Ewy Farnej. "Z rasowego rockowego numeru zrobiła się weselna potańcówka. A to wszystko z powodu braku rasowego rockowego głosu" - powiedział Titus. "Wspaniałe musicalowe wykonanie. Interpretacja dostosowana do kostiumów" - oceniła Alicja Węgorzewska. "Jestem zawiedziona. Mało mocy i mało porywające" - przyznała Katarzyna Zielińska. "Pomysł od czapy... Moim zdaniem cały show ukradł Kamil [Klibas]" - zakończył Wojciech Jagielski.

Sprawdź tekst piosenki "Mniej niż zero" w serwisie Tekściory.pl!

Drużyna z Obornik Wielkopolskich zaśpiewała utwór "Winny" Libera i Mateusza Mijała. "Zespół Liber to doktor Jekyll i mister Hyde... Dziś jednak nie było to ani jedno, ani drugie. Niby piosenka smutna, a mnie ta interpretacja rozśmieszyła. Poza tym absurdalna choreografia..." - Wojciech Jagielski nie znalazł ciepłych słów dla zespołu rapera. "Nie wiem, co powiedzieć... Podjęliście wyzwanie, ale nie ma sukcesu" - skrytykowała Katarzyna Zielińska. "Dziś było bez wokalnych fajerwerków..." - Titus również nie był zachwycony występem. "A mnie zespół Libera dziś bardzo miło zaskoczył..." - natomiast Alicja Węgorzewska pochwaliła drużynę z Obornik.

Sprawdź tekst piosenki "Winny" w serwisie Tekściory.pl!

W części obcojęzycznej "Bitwy na głosy" utwór Michaela Jacksona "You Are Not Alone" zaśpiewali wokaliści zespołu Andrzeja Piasecznego. "Na początku wydawało mi się, że ta interpretacja to nie jest dobry trop... Ale wy akurat możecie takie piosenki śpiewać" - pochwaliła Katarzyna Zielińska. "Dla mnie współbrzmienia były czyste. Na początku było za słodko, ale później nadaliście tej piosence życia" - oceniła Alicja Węgorzewska. "Jeżeli mam się do czegoś czepiać, to... Wy jesteście jak pieniądze z Unii Europejskiej. Są, ale czasami urzędnicy wstrzymują ich wypłatę. Ale wy wykonaliście ten utwór lepiej, niż sam Michael Jackson" - odważnie stwierdził Wojciech Jagielski. "Zgadzam się z redaktorem Jagielskim! Piasek to jest facet, który wie, co robi!" - mocno zakończył Titus.

Sprawdź tekst piosenki "You Are Not Alone" w serwisie Tekściory.pl!

Grupa Ewy Farnej zaprezentowała przebój "Survivor" Destiny's Child. "Dla mnie to było wykrzyczane... Nie załapałem się na ten utwór. Przeleciał obok mnie i pozostałem chłodny, jak sernik w lodówce" - krytycznie ocenił Titus. "Wy macie taki 'power' w sobie!" - Alicja Węgorzewska była natomiast zachwycona wykonaniem. "Jestem sparaliżowany po tym wykonaniu. Coś było przytłaczającego w tym wykonaniu, ale też minimalnie nieprecyzyjnie zostało to zaśpiewane. To trudny utwór do wykonania, trzeba się pogibać" - stwierdził Wojciech Jagielski. "Mam być szczera czy miła? Szczera? Było super! Idziecie po wygraną" - zadeklarowała Katarzyna Zielińska.

Sprawdź tekst piosenki "Survivor" w serwisie Tekściory.pl!

Balladę "Feel" Robbiego Williamsa zaśpiewali na koniec wokaliści z drużyny Libera. "Duży plus za wybór utworu. Drugi numer bardziej mi się podobał. Chciało mi się z wami śpiewać" - komplementowała Katarzyna Zielińska. "A mnie też się spodobało! W tym przypadku mniej znaczy więcej. Było prosto, a nie prostacko" - oceniła Alicja Węgorzewska. "Znam ten numer i uwielbiam. Było nieźle, ale nie widziałem emocji" - skrytykował natomiast Titus. "Ta piosenka wcale nie jest prosta do zaśpiewania. Udało wam się" - pochwalił Wojciech Jagielski.

Sprawdź tekst piosenki "Feel" w serwisie Tekściory.pl!

Najwięcej głosów telewidzów otrzymał zespół Andrzeja Piasecznego (miejsce 1.), który jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w "Bitwie na głosy". Widzowie najgorzej ocenili występy drużyny Ewy Farnej (miejsce 3.), a zespół Libera znalazł się na miejscu 2.

Jak oceniacie głosowanie telewidzów? Czekamy na opinie i komentarze!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: głos | drużyny | Andrzej | Andrzej Piaseczny | Bitwa na Głosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje