Reklama

Beata Kozidrak: Nie mogę zawieść ludzi

Beata Kozidrak, jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, została podczas tegorocznego festiwalu w Opolu uhonorowana kolejną w swojej karierze Superjedynką. Mimo tego, iż ma na swoim koncie także wiele innych nagród, artystka wciąż bardzo cieszy się z kolejnych. Jak sama mówi, są one wyrazem uznania od fanów.

Ostatnie kilkanaście miesięcy, od momentu wydania płyty "Szklanka wody", Beata Kozidrak na pewno będzie wspominać bardzo miło. W 2001 roku razem z zespołem Bajm otrzymała dwa Fryderyki, a w Opolu dwie Superjedynki. Te nagrody są bardzo ważnym elementem jej kariery.

Reklama

"Te nagrody to jest wyraz sympatii, którą darzy mnie publiczność. To jest dla mnie najważniejsze, że ludzie po tylu latach mojej obecności na scenie chcą mnie nadal słuchać, i to dzięki temu dostaję wyróżnienia. Nie kreuję się na siłę, od wielu lat prezentuję po prostu siebie na scenie. Każda kolejna nagroda to dla mnie i dla zespołu wielka radość. To ma przełożenie na ilość słów uznania, które dostajemy od naszych fanów. Jednocześnie jest to też doping do pracy nad kolejnymi piosenkami. Nie mogę bowiem zawieść ludzi, którzy na to czekają. Cieszę się też, że w ciężkich czasach mogę dać im trochę radości" - powiedziała Beata Kozidrak w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Opole | beata | Beata Kozidrak | Nie | kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje