Reklama

Reklama

Bardziej mroczna Justyna Steczkowska

Na przełomie marca i kwietnia ma się ukazać zapowiadany już album Justyny Steczkowskiej. Wydawnictwo zatytułowane "XV" składać się będzie z dwóch płyt.

Album "XV" przygotowywany jest z okazji 15-lecia pracy artystycznej Justyny Steczkowskiej. Zawierać będzie remiksy największych przebojów wokalistki, jak m.in. "Dziewczyna Szamana", "Grawitacja", "Oko za oko", "Samobójcy", "Kryminalna miłość", "Skłam".

"To są na nowo zrobione głównie te piosenki, które ludzie najbardziej znają i nowe utwory" - zdradza szczegóły Steczkowska w programie "Dzień Dobry TVN".

"Cała ta płyta ma dosyć mroczny klimat - to jest gotycki rock, coś takiego jak mocna, bardzo współczesna wersja 'Dziewczyny Szamana'. Zaprosiłam do współpracy młodych producentów, fantastycznych ludzi, którzy świetnie słyszą i inaczej odbierają moje utwory" - opowiada wokalistka.

Reklama

Druga część zawierać będzie bardziej ambientową muzykę, przypominająca to, co Justyna zrobiła na płycie "Dzień i noc" z 2000 roku.

Na wiosnę szykowana jest też trasa promująca płytę "XV" (Steczkowska zapowiada "rockowo-klubowe show").

- Nie można mieć pretensji do artysty, że chce się rozwijać, bo to jest tylko i wyłącznie jego odpowiedzialność. Zawsze miałam odwagę być sobą w muzyce, a nie spełniać oczekiwania swoich fanów czy dziennikarzy. Ja po prostu robiłam to, co czułam, naprawdę szczerze - wtedy kiedy zmieniałam wizerunek, to są moje wybory i to, co czuję w sercu - mówiła INTERIA.PL Justyna Steczkowska jeszcze w 2010 roku.

Dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka "To mój czas" (2009).

Zobacz zwiastun teledysku "Skłam":


Sprawdź teledyski Justyny Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL!

Posłuchaj piosenek wokalistki w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: steczkowska | Justyna Steczkowska | płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje