Reklama

ATC: Muzyka to dla nas praca i hobby

Członkowie grupy ATC, których niedawno gościliśmy w naszym kraju w Katowicach, nie mogą się doczekać premiery swego drugiego albumu. Jak twierdzą, muzyka jest dla nich prawdziwą pasją, ale nie ukrywają, iż stanowi dla nich także źródło utrzymania.

Tracey, Sarah, Livio i Joe są jeszcze pełni ideałów i naprawdę lubią to, co robią. Nie ukrywają jednak, że o ile samo śpiewanie sprawia im przyjemność, to swoje promocyjne obowiązki wykonują raczej z konieczności.

Reklama

"Muzyka jest dla nas i pracą, i hobby. Lubimy to, co robimy, dlatego może w mniejszym stopniu traktujemy ją jako zawód. Z drugiej jednak strony mamy szereg obowiązków, z których musimy się wywiązywać, choć nie zawsze mamy na to w danym momencie ochotę. Nasze życie bardzo się zmieniło, ale w żadnym wypadku nie uznajemy się za gwiazdy. Daleko nam do tego. Oczywiście, musimy się podporządkować regułom show biznesu, ale nadal pozostajemy normalnymi ludźmi. Muzyka to dla nas hobby, przy którym dodatkowo zarabiamy" - powiedzieli członkowie ATC w rozmowie z INTERIA.PL

Przeczytaj cały wywiad!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Atc | hobby | muzyka | muzyka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje