Reklama

Reklama

Alicia Keys wyrusza w pierwszą trasę koncertową

Alicia Keys, młoda amerykańska wokalistka, uznana za największe tegoroczne objawienie na tamtejszym rynku muzycznym, już za sześć tygodni wyruszy w pierwszą w swoim życiu trasę koncertową, której będzie główną gwiazdą. Na początek zagra 28 koncertów w Stanach Zjednoczonych, a później być może zawita także do Europy.

Swoje tournee promujące debiutancki album "Songs In A Minor" Alicia rozpocznie 22 stycznia występem w Wallingford, w stanie Connecticut, zakończy natomiast 10 marca koncertem w San Diego, w Kalifornii.

Młodziutka wokalistka podbiła listy przebojów kompozycją "Fallin'" i stała się prawdziwą sensacją na amerykańskim rynku muzycznym, głównie dlatego, że dzięki swemu muzycznemu wykształceniu sama pisze piosenki, które wykonuje, co nie jest w jej wieku często spotykane.

Alicia ma już na swym koncie jedną trasę koncertową, podczas której występowała przed Maxwellem. Teraz po raz pierwszy w życiu będzie główną gwiazdą wieczoru.

Reklama

"Ten rok był dla mnie fascynujący. Nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę w trasę i będę mogła dzielić się moją muzyką z tymi, którzy mnie przez ten cały okres wspierali, a poza tym uwielbiam koncertować i w ten sposób moje marzenie spełni się całkowicie" - napisała wokalistka w specjalnym oświadczeniu wydanym z okazji ogłoszenia terminów i miejsc jej koncertów.

Nieoficjalnie wiadomo, iż na przyszły rok Keys planuje także występy na Starym Kontynencie, gdzie utwór "Fallin'" także cieszył się wielką popularnością. Jak na razie jednak nie są znane żadne szczegóły europejskiego tournee.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL