Reklama

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego: Dzieci? Sama nie wiem

Agnieszka Chylińska, matka trojga dzieci, podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego podzieliła się kontrowersyjnymi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że macierzyństwo przystopowało jej działalność artystyczną i spowodowało radykalną zmianę priorytetów w jej życiu. Piosenkarka nie jest jednak do końca przekonana, że decyzja o założeniu rodziny była właściwa.

Reklama

"Nie mogę powiedzieć Krystynie (najmłodszej córce - przyp. red.): ja jestem wielką gwiazdą, nie s...j. Czasem mam taką refleksję, szczególnie kiedy się nie wyśpię, że nie po to się brałam za rock and rolla, żeby teraz latać za tymi zas... pieluchami. Jest coś takiego. Ciągle nie mam odpowiedzi na pytanie, czy ja dobrze zrobiłam" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

"Twoje opowieści są dla mnie najlepszym środkiem antykoncepcyjnym. To ty mi pierwsza powiedziałaś: Kuba, wagina po porodzie wygląda fatalnie" - podsumował w swoim stylu Kuba Wojewódzki.

"Ty lubisz młode dziewczyny, dlatego nie wiesz, jak to jest być ze starszą dziewczyną, gdzie nie musisz się martwić, że nie trafisz" - ripostowała piosenkarka.

Zobacz Agnieszkę Chylińską w przeboju "Nie mogę cię zapomnieć":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje