Reklama

Reklama

21-letnia Chantel Jeffries chciała "sprzedać" Justina Biebera?

Partnerka kanadyjskiego gwiazdor popu Justina Biebera zaoferowała tabloidom pikantne szczegóły z życia piosenkarza - informują plotkarskie media.

21-letnia Chantel Jeffries to nowa bohaterka plotkarskich portali. Dziewczyna z dnia na dzień stała się gwiazdą tylko dlatego, że ostatnio intensywnie imprezuje u boku Justina Biebera.

Obecnie para przebywa na wakacjach w Panamie, gdzie piosenkarz odpoczywa po pobycie w areszcie w Miami za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym.

Jak twierdzi serwis PageSix, Chantel Jeffries nie tylko dobrze bawi się u boku Justina Biebera, ale też zamierza zarobić na znajomości z gwiazdorem.

21-latka oferowała kilku tabloidom i stacjom telewizyjnym ujawnienie szczegółów z życia gwiazdora. Cena: co najmniej 20 tysięcy dolarów.

"Zatrudniła prawnika, który zaoferował kilku mediom negocjacje w sprawie ewentualnego materiału z nią w roli głównej. Cena zaczyna się od 20 tysięcy dolarów" - twierdzi informator PageSix.

Reklama

To jedna nie jedyne wymagania Chantel Jeffries. Dziewczyna zażądała, by w materiale filmowym lub artykule koniecznie padło jej nazwisko oraz informacja, że 21-latka jest "początkującą modelką".

Ponoć kilka stacji telewizyjnych wyraziło zainteresowanie, ale do poważniejszych negocjacji nie doszło. Powód? Żadna ze stacji nie zgodziła się zapłacić dziewczynie za rozmowę.

Później Chantel Jeffries miała się rozmyślić i wyjechała z Justinem Bieberem do Panamy.

Radia przestają grać muzykę Justina Biebera:

CNN Newsource/x-news

Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | życia | justin | 21-latka | Justina Biebera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje