Reklama

18-latek wyrzucony z telewizji za narkotyki

Frankie Cocozza z brytyjskiej edycji "The X Factor" został dyscyplinarnie usunięty z programu. Nastolatek otwarcie opowiadał uczestnikom i producentom show o zażywaniu kokainy.

Jak oznajmili producenci "The X Factor", Frankie Cocozza złamał zasady programu i został z niego dyscyplinarnie wykluczony.

Reklama

Jak donosi "The Sun", 18-latek relacjonował innym uczestnikom i producentom "The X Factor" imprezę, na której zażywał kokainę i uprawiał seks z fankami. Tabloid poinformował, że Frankie Cocozza był już wcześniej upomniany za podobne wykroczenia.

Usunięty z programu 18-latek oficjalnie przeprosił za naganne zachowanie.

"Chciałbym przeprosić Gary'ego Barlowa [juror programu i lider Take That], pozostałych uczestników i każdego, kto na mnie głosował, ale nie zobaczycie mnie już w 'The X Factor'. Moje życie wymknęło się spod kontroli, zachowaniem poza studiem nagraniowym złamałem zasady panujące w programie" - oświadczył.

"Nie zasługuję na obecność w programie, dlatego już mnie w nim nie zobaczycie. Chciałbym na koniec podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali" - dodał Frankie Cocozza.

O sprawie wypowiedział się również Gary Barlow, który był opiekunem i mentorem 18-latka w "The X Factor".

"Frankie przeprosił mnie publicznie, ale też i osobiście za to, co spowodowało wykluczenie go z programu. Jestem zawiedziony, że tak łatwo stracił okazję, na którą przecież tak ciężko pracował" - skomentował wokalista Take That.

Anonimowy pracownik telewizji dodał, że 18-latek za wykluczenie z "The X Factor" może winić wyłącznie siebie.

"Zachowywał się w ten sposób, że nie pozostawił producentom żadnego wyboru" - czytamy w "The Sun".

Frankie Cocozza wykonuje przebój "Rocks" z repertuaru Primal Scream:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: usunięty | X-Factor | narkotyki | 18-latek | The X Factor | telewizji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje