Reklama

18-latek wulgarnie o fankach

Niall Horan z popularnego również w Polsce boysbandu One Direction zwyzywał oczekujące na młodego gwiazdora na lotnisku fanki. Incydent został zarejestrowany na telefonie komórkowym i możecie obejrzeć go poniżej.

18-letni wokalista został zaczepiony przez młode fanki oczekujące na idola na lotnisku w Dublinie. Jednak zamiast ciepłych słów i pozdrowień, dziewczyny usłyszały, że są "pi**ami".

Reklama

"Pamiętacie jak przechodziłem tędy ostatnim razem. Jesteście jak deszcz pi**" - rzucił w stronę dziewczyn arogancki Niall Horan.

Później jedna z fanek poprosiła wokalistę, by złożył życzenia urodzinowe dziewczynie o imieniu Chelsea. Niall Horan czyni to, ale złośliwie dodając: "Happy Birthday Chelsea Football Club" [Chelsea to również nazwa londyńskiego klubu piłkarskiego].

Po tym, jak filmik z lotniska w Dublinie trafił do internet, wokalista One Direction został szybko zmuszony do wystosowania przeprosin.

"Jest mi naprawdę przykro, że mogłem kogokolwiek urazić. To była tylko wymiana zdań z fankami, które traktuję bardziej jako koleżanki. Rozumiem jednocześnie, że nie powinienem używać takiego słownictwa" - napisał na Twitterze.

Zobacz wokalistę One Direction obrażającego fanki:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: one | fanka | One Direction | Niall Horan | 18-latek | fanki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje