Reklama

17-latka z Krakowa podbiła "Mam talent"

Po raz pierwszy w piątej edycji "Mam talent" bohaterem odcinka była wokalistka. 17-letnia Klaudia Gawor z Krakowa porwała się na soulowy klasyk i zachwyciła jurorów.

Klaudia Gawor zaśpiewała w "Mam talent" utwór "I'd Rather Go Blind" Etty James. Pokazała dojrzałą interpretację i mocny, soulowy głos. Był to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy wokalny występ w piątej edycji programu.

Reklama

"Twój wokal jest imponujący, tak jak i wybór repertuaru. Zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie" - podkreślał Robert Kozyra.

"Mnie zaskakuje twoja nieprawdopodobna dojrzałość. Gdybym miała czapkę, tobym ją zdjęła i ukłoniła ci się nisko" - wtórowała Agnieszka Chylińska.

Jedynie Małgorzata Foremniak nie była do końca przekonana, czy soul to jest właściwy wybór dla Klaudii. "Natomiast śpiewasz niesamowicie" - dodała szybko aktorka.

Obok Klaudii Gawor furorę zrobiły również Glinoludy - umorusani gliną uczestnicy w różnym wieku zrobili ze sceny artystyczne tableau. Takiego występu nie było jeszcze w "Mam talent".

Ponieważ większość z pokazanych uczestników pojawiła się na castingu w Katowicach, nie mogło zabraknąć elementu folklorystycznego. Radosne Barbórki, czyli panie w wieku od 50 do 74 lat zatańczyły do słynnego "Jeziora łabędziego" i usłyszały trzy razy "tak". Trudno było odeprzeć skojarzenia z Jarzębiną - Barbórki to taki ich taneczny odpowiednik.

Czy Klaudia Gawor ma szansę zajść daleko w "Mam talent"? Czekamy na wasze komentarze!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje