Reklama

Reklama

16-latka we łzach. Powód?

Amerykański wokalista i gitarzysta John Mayer poruszył do łez 16-letnią fankę.

Nastoletnia Julie Fermin przypadkowo natknęła się w muzycznym sklepie Rudy's Music na wokalistę Johna Mayera i jego partnerkę, piosenkarkę Katy Perry.

"Gdy tylko go zobaczyłam, zaczęłam się bardzo ekscytować i o mało nie zwariowałam. John i Katy to moi ulubieni wykonawcy" - relacjonuje nastolatka w rozmowie z serwisem People.com.

Jak powiedziała Julie Fermin, wraz z koleżanką udało jej się porozmawiać z gwiazdami na tematy muzyczne. John Mayer i Katy Perry zgodzili się również na wspólne zdjęcie z fanką i jej koleżanką.

Na koniec spotkania muzyk zapytał 16-latkę, która z gitar sprzedawanych w sklepie najbardziej się jej podoba. Później gwiazdorska para opuściła sklep, a jeden ze sprzedawców poinformował Julie Fermin, że John Mayer zakupił dla niej ten instrument jako podarunek.

Reklama

16-latka nie ukrywała, że popłakała się ze wzruszenia.

"Zaczęłam krzyczeć i łkać. Byłam chyba najszczęśliwszą osobą na świecie. To był szok! Nie potrafię opowiedzieć o wszystkich emocjach, które mną targały" - skomentowała.

O zdarzeniu opowiedział również pracownik sklepu Brad Tertola.

"Zachowali się wobec niej wspaniale. Para bezproblemowych, sympatycznych i uprzejmych osób. Uśmiech nie schodził mi z twarzy po tym, co się wydarzyło. Mogłem osobiście zobaczyć, jak fajnym gościem jest John. On i Katy są po prostu wspaniali" - zachwycał się sprzedawca Rudy's Music.

Zobacz teledyski Katy Perry na stronach INTERIA.PL!

Wygraj bilet na Audioriver!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 16-latka | John Mayer | nastolatka | Katy Perry | fan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy