Reklama

16-latka atakuje 17-latkę

Znana z serialu "Plotkara" Taylor Momsen w ostrych słowach zaatakowała Miley Cyrus i ścieżkę kariery, którą jej koleżanka z branży wybrała.

Momsen rozpoczęła niedawno karierę muzyczną, zakładając zespół The Pretty Reckless. Muzyka grupy niewiele ma jednak wspólnego z grzecznymi, disneyowskimi produkcjami. Utwory skomponowane przez Taylor utrzymane są w rockowej, grunge'owej stylistyce, a sama wokalistka wyraźnie stylizuje się na Courtney Love. Momsen wścieka się, gdy ktoś ją porównuje z Miley Cyrus.

Reklama

"Nie będę Miley pieprzoną Cyrus. Sława mnie nie interesuje. Nagrywam, bo kocham muzykę. Kocham nagrywać piosenki i jeżeli ludziom się one podobają, to wybierzemy się razem w tę podróż. Nie chcę atakować Miley osobiście. Uważam jednak, że disneyowski świat to żałosne, cukierkowe g**no. Porównywać mnie i Miley tylko z powodu wieku jest głupie" - zżyma się Taylor Momsen.

Zespół The Pretty Reckless inspiruje się dokonaniami takich grup jak Nirvana czy Soundgarden. Młoda Amerykanka śpiewa mocnym, szorstkim, zachrypniętym głosem. Oprócz tego jest autorką wszystkich kompozycji The Pretty Reckless.

Momsen udało się już wywołać spory szum wokół swojego projektu. 16-latka (17. urodziny wypadają 26 lipca) często ubiera się i maluje dość wyzywająco, a do tego pali na koncertach, co wywołało oburzenie organizacji antynikotynowych, abstrahując już od nielegalności tego "ekscesu".

We wrześniu 2010 roku ukaże się debiutanckie wydawnictwo zespołu Taylor, zatytułowane po prostu "The Pretty Reckless". Znajdzie się na nim 13 utworów, na singla wybrano "Make Me Wanna Die". Posłuchaj tej piosenki:

Zobacz teledyski Miley Cyrus na stronach INTERIA.PL!

Więcej o serialu "Plotkara" przeczytacie na swiatseriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Pretty Reckless | Taylor | Miley Cyrus | 16-latka | Pretty Reckless

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje