"Smak Słów" był wielkim hitem 2005 r. Zespół Goya wydał go pomimo wielu wątpliwości

Magdalena Wójcik (wokalistka zespołu Goya) na scenie w 2004 r.
Magdalena Wójcik jest wokalistką zespołu GoyaWardaAKPA

Zobacz również:

Album "Smak Słów" był przełomem w karierze zespołu Goya

Zespół Goya jest na scenie od ponad trzech dekad! "Nie byliśmy na pierwszych stronach gazet"

"Smak Słów" ujrzał światło dzienne ponad 20 lat temu. Młode pokolenia Polaków odkrywają album od nowa

Goya wystąpi na Polsat Hit Festiwalu 2026!

Blanka w "The Voice Kids" ujawniła, jak zarabiała pierwsze pieniądze! Jej mama nie miała pojęciaTVP