Magdalena Wójcik (Goya) z nutą nostalgii podczas Polsat Hit Festiwalu. "Nasz utwór od 20 lat niesie ludzi" [WIDEO]

Magdalena Wójcik z zespołu Goya w kolorowej sukience, siedzi w studiu TV, w tle fragment perkusji.
Magdalena Wójcik (Goya) wystąpi podczas Polsat Hit Festiwalu 2026!Krzysztof Kuczyk / ForumAgencja FORUM
Zagłosuj w plebiscycie "Hit Roku Interii"materiały prasowe
Zagłosuj w plebiscycie "Hit Roku Interii"
Ankieta zakończonaOddano 4375 głosów
Oskar Cyms- "No co ty"
Oskar Cyms - "Co noc"
Dawid Kwiatkowski i Kayah – "Proszę Tańcz"
Kuba i Kuba- "Dość"
Maciej Skiba- "Chcę Ciebie częściej"
Roxie – "Błękit"
Wiktoria Kida, Księga Żywiołów – "Oj, dziewczyno!"
Pszona – "Zły"
Carla Fernandes –"Co, jeśli?"
Wiktor Dyduła i Kasia Sienkiewicz – "Nie mówię tak, nie mówię nie"
Wiktor Dyduła – "Tam słońce, gdzie my"

Jak Magdalena Wójcik szykuje się na występ podczas Polsat Hit Festiwalu? "Jest wspaniałe grono artystów"

Goya zaśpiewa w Operze Leśnej. "Jest delikatny ścisk w żołądku"INTERIA.PL

Zobacz również: