Simple Story - Maanam

Simple Story
wykonawca
Maanam
wytwórnia
EMI
premiera
gatunek
Rock
4,2
Oceń
Głosy
98

O płycie

"Simple Story" to box zawierający 15 płyt, podsumowujący dotychczasowy dorobek grupy Maanam. W skład boxu weszły wszystkie polskie studyjne albumy, dwie płyty DVD oraz specjalny suplement w postaci dwóch dodatkowych krążków. "Single" zawierają wersje radiowe znanych przebojów zespołu, które nie były dostępne na płytach w sprzedaży. Druga bonusowa płyta to "Unikaty", na której znalazły się piosenki nigdy wcześniej nie publikowane, wersje demo utworów, a także nagrania z filmu "Wielka majówka" Krzysztofa Rogulskiego z 1981 roku. Dodatkiem do całości jest bogato ilustrowana książeczka, którą wstępem opatrzył Marek Niedźwiecki z radiowej "Trójki".
"Żaden wykonawca nie miał tylu piosenek na Liście Trójki co Maanam. Ponad 70 tytułów w 23 lata. Ileż wspomnień związanych z konkretnymi piosenkami... To wszak 23 lata naszego życia. Piękne 23 lata. Wiem, że to już dużo, ale i Maanamowi, i sobie życzę następnych równie udanych" - pisze w książeczce Marek Niedźwiecki.
W książeczce są pełne redakcje płyt, zdjęcia w większości nieznane fanom i teksty wszystkich piosenek zespołu. Dla najwierniejszych fanów Kory, Marka Jackowskiego i reszty ekipy to pozycja obowiązkowa, a ci mniej zagorzali sympatycy znajdą tu masę wiadomości na temat Maanamu, a przede wszystkim mogą posłuchać dobrze ponad setki utworów grupy.

Najlepsze tematy