Phase - Jack Garratt

Phase
wykonawca
Jack Garratt
wytwórnia
Universal Music Polska
premiera
gatunek
Alternatywa
0,0
Oceń
Głosy
0

O płycie

Jack Garratt to zwycięzca w BBC Sound Of. Muzyk dołączył tym samym do listy takich gwiazd jak Sam Smith, Adele, Ellie Goulding, HAIM, Jessie J czy Years & Years, którzy ostatecznie osiągnęli ogromny sukces. Lista tych artystów pokazuje, że wybory redakcji brytyjskiej rozgłośni radiowej są trafne. Oprócz zwycięstwa w plebiscycie BBC artysta zdobył również prestiżową nagrodę BRITS Critics’ Choice 2016, która w poprzednich latach została przyznana dla takich gwiazd jak: Florence + The Machine, Ellie Goulding czy Sam Smith.

Jack Garratt to młody brytyjski artysta, producent i multiinstrumentalista, który samodzielnie tworzy swoje utwory. Na płycie "Phase" znalazły się m.in. singel "Weathered" oraz utwory z poprzedniej EP-ki "The Love You’re Given" i "Chemical".

Album powstał w głównej mierze w Limbo Studios w Londynie, a produkcją głównie zajął się sam Jack z pomocą Mike’a Spencera (Weathered/Surprise Yourself) i Bastiana Langebæka (Weathered/Worry).

Recenzja

19 lutego 2016
Ocena:
Bo nie wystarczy znakomicie skopiować trochę Jamesa Blake'a, trochę Eda Sheerana, trochę Jamiego Woona, czy Sama Smitha i podlać dodatkowo beatem, żeby wydać fajną płytę.

Płyty artysty: Jack Garratt

Najlepsze tematy