Not To Disappear - Daughter

Not To Disappear
wykonawca
Daughter
wytwórnia
Sonic
premiera
gatunek
Alternatywa
0,0
Oceń
Głosy
0

O płycie

Niemal trzy lata od ukazania się debiutanckiej płyty "If You Leave", Daughter - londyńskie trio, tworzone przez wokalistkę i gitarzystkę Elenę Tonra, gitarzystę i producenta Igora Haefeli oraz perkusistę Remiego Aguilella - wrócili z nową płytą zatytułowaną "Not To Disappear".

Album wyprodukowany przez Haefeli'ego i Nicolasa Vernhesa (Animal Collective, Deerhunter, The War On Drugs) ukazuje ewolucję Daughter. Płyta nagrana została w Nowym Jorku, w mieszczącym się na Greenpoincie studiu Rare Book Room należącym do Vernhesa.

"Wiele tych utworów zaczęło się od indywidualnych pomysłów" - mówi o płycie Tonra i dodaje - "Igor skomponował kilka instrumentalnych rzeczy, ja też oddaliłam się, by stworzyć pewne utwory, ucząc się przy tym obsługi Logica i jak osiągnąć pewne rzeczy, w pełniejszy sposób niż tylko przy użyciu głosu i gitary. Z czasem stawało się to coraz lepsze".

"Not To Disappear" promował utwór "Doing The Right Thing", do którego powstał wyreżyserowany przez Iain Forsyth i Jane Pollard teledysk.

Recenzja

19 stycznia 2016
Ocena:
O zespole, który postanowił się wkurzyć. I o tym, co z tego wynikło.

Płyty artysty: Daughter

Najlepsze tematy