Caracal - Disclosure

Caracal
wykonawca
Disclosure
wytwórnia
Universal Music Polska
premiera
gatunek
Pop
0,0
Oceń
Głosy
0

O płycie

Wyjątkowy debiut braci Lawrence w 2013 roku (album "Settle" zawierający przebój "Latch" z wokalem nieznanego wówczas szerzej Sama Smitha) zapewnił im mocną pozycję wśród gwiazd muzyki elektronicznej. Zajęli miejsca na szczycie międzynarodowych list przebojów, zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia. Na drugiej płycie "Caracal" oprócz Sama Smitha (singel "Omen") można także posłuchać efektów współpracy z m.in. Lion Babe, Nao Kwabs, Gregorym Porterem, The Weeknd, Miguelem czy Lorde. Całość wyprodukował Jimmy Napes.
"Chcieliśmy współpracować z jak największą ilością wokalistów, dlatego na albumie nie ma żadnych kawałków instrumentalnych. Za cel obraliśmy sobie doskonalenie naszych umiejętności pisania tekstów. Gdy pracujesz z wyjątkowo uzdolnionymi ludźmi chcesz wydobyć z nich jak najwięcej" - mówił Howard Lawrence.
"Obecnie czujemy się jak prawdziwy zespół muzyczny, a nie dwójka braci, którzy po prostu wydają kawałki puszczane w klubach. Bardzo zależało nam na stworzeniu czegoś kunsztownego. Staliśmy się zespołem, który wydaje albumy z prawdziwego zdarzenia" - dodaje.

Recenzja

30 września 2015
Ocena:
Z nogi na nogę, w parze, albo energicznie improwizując w stylu dowolnym - przy nowej płycie Disclosure można tańczyć na różne sposoby. A każdy będzie tak samo dobry.

Płyty artysty: Disclosure

Najlepsze tematy